2024 May 23 - پنج شنبه 03 خرداد 1403
دريافت لوح و تنديس جشنواره علوی توسط مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
کد مطلب: ٩٠٧٨ تاریخ انتشار: ٠٨ ارديبهشت ١٣٩٥ - ١٢:٣٥ تعداد بازدید: 2893
اخبار » عمومي
دريافت لوح و تنديس جشنواره علوی توسط مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

آيين اختتاميه دومين جشنواره رسانه‌هاي علوي ويژه توليدات ديجيتال با حضور حجت الاسلام و المسلمين كاظم صديقي دبير كل بنياد بين المللي غدير در محل مجموعه فرهنگي و هنري شهداي انقلاب (سرچشمه) همزمان با تجليل از برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) آيين اختتاميه دومين جشنواره رسانه‌هاي علوي ويژه توليدات ديجيتال با حضور حجت الاسلام و المسلمين كاظم صديقي دبير كل بنياد بين المللي غدير و سيد مرتضي موسويان رئيس مركز رسانه هاي ديجيتال وزارت فرهنگ و ارشاداسلامي و لطف الله سياهكلي عضو و مشاور شوراي عالي فضاي مجازي در محل مجموعه فرهنگي و هنري شهداي انقلاب (سرچشمه) همزمان با تجليل از برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.

در این جلسه ابتدا قرائت قرآن را شاهد بودیم سپس جناب آقای حبیبی دبیر جلسه، اهداف موسسه آفرینش های غدیر را بیان کردند.
سپس جناب آقاي مهندس سيد مرتضي موسویان و پس از آن جناب آقاي لطف الله سياهكلي مسئول فضای مجازی هر کدام در رابطه با آینده رسانه های مجازی، کمبودهای بسیار موجود در این زمینه، عقب ماندن فضای مجازی کشور از حملات و خطرات گسترده دشمن علیه خانواده ها ایراد سخن کردند. همچنین نشناختن نیاز کاربر و تطبیق ندادن متون دینی را با توجه به نیاز جامعه از جمله کمبودهای این فضا دانستند
پس از آن حجت الاسلام و المسلمين كاظم صديقي رهنمودهایی را به افرادی که در زمینه غدیر و امامت فعالیت دارند نمودند و از زحمات افراد فعال در این بستر تجلیل نمودند همچنین ایشان از سیر پر شتاب فعالیت های دشمنان و کمبود افراد شرکت کننده در بستر غدیر انتقاد نمودند. در آخر نیز از رتبه های برتر شرکت کننده در این دوره از جشنواره علوی تقدیر به عمل آمد

برگزيدگان اين جشنواره عبارتند از:

بخش رسانه هاي برخط:

اثر ابلاغ از موسسه خادمين مكتب سرخ، اثر بلاغه از مركز اطلاع رساني آل البيت و اثر غديرستان از موسسه فرهنگي هنري غديرستان كوثر نبي (ص) شايسته دريافت لوح و تنديس جشنواره شدند.

بخش تلفن همراه:
اثر دُر نجف از موسسه تحقيقاتي حضرت ولي عصر (عج) شايسته دريافت تنديس،اثر نهج البلاغه نور از مركز تحقيقات كامپيوتري علوم اسلامي و اثر خطابه غدير از موسسه فرهنگي هنري غديرستان كوثر نبي (ص) شايسته تقدير شدندو لوح جشنواره را دريافت كردند.

بخش نرم افزارهاي چند رسانه اي:
اثر راهي به آسمان شايسته دريافت تنديس جشنواره شد و اثر غدير تجلي گاه ولايت ، شايسته تقدير شد و لوح جشنواره را دريافت كرد.

لینک خبر در سایر سایت های خبری:

تصاویر/اختتامیه جشنواره رسانه‌های علوی/ صراط نیوزShare
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها