2024 June 23 - يکشنبه 03 تير 1403
شکنجه ۵ هزار شیعه در زندان‌های آذربایجان
کد مطلب: ١٥٧٦٧ تاریخ انتشار: ١٢ ارديبهشت ١٤٠٣ - ١٤:٢٥ تعداد بازدید: 727
اخبار » عمومي
شکنجه ۵ هزار شیعه در زندان‌های آذربایجان

یکی از بنیان‌گذاران مقاومت اسلامی آذربایجان گفت: در حال حاضر ۵ هزار نفر از شیعیان آذربایجان که شامل روحانیون و دینداران می‌شوند، در زندان به سر می‌برند و تحت شکنجه قرار دارند.

 به گزارش شبکه جهانی حضرت ولی عصر عج، حجت الاسلام و المسلمین توحید ابراهیمی از بنیان‌گذاران مقاومت اسلامی حسینیون آذربایجان شب گذشته در یادواره شهید مدافع حرم حسینیون آذربایجان طالع یوسف اف که در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد، اظهار کرد: شهید طالع یوسف اف یکی از انسان‌های شاخصی بود که همه اطمینان کامل به شهادتش داشتند.

وی گفت: در حال حاضر ۵ هزار نفر از شیعیان آذربایجان که شامل روحانیون و دینداران می‌شوند، در دفاع از تشیع و شعائر اباعبدالله الحسین و به خاطر اعلام انزجار از رژیم جعلی صهیونیستی در زندان به سر می‌برند و تحت شکنجه قرار دارند.

بنیان‌گذار مقاومت اسلامی آذربایجان ادامه داد: نماز شب، دعای عهد، زیارت جامعه کبیره و زیارت عاشورا شهید طالع یوسف اف در ۲۰ سال اخیر ترک نشد و ۵ سال آخر از عمرش به خاطر ادای نذر روزه می‌گرفت و با زبان روزه به شهادت رسید.

وی عنوان کرد: آذربایجان گلوگاه صدور تشیع و تمدن ایران اسلامی به یک‌ششم کره خاکی است و از اهمیت ژئوپلتیک مرزی با ایران برخوردار است. آذربایجان در حال حاضر در ۳۰ سال اخیر تحت سلطه رژیم صهیونیستی قرار دارد.

ابراهیمی در پایان گفت: از سال ۱۹۹۲ میلادی که سفارت رژیم صهیونیستی در آذربایجان تاسیس شد، افراد بسیار زیادی از شیعیان آذربایجان به علت مبارزه با آن رژیم منحوس در زندان به سر می‌برند.برچسب ها: شیعه, آذربایجان,
Share
1 | رضایی رافضی | | ٠٧:١٦ - ١٤ ارديبهشت ١٤٠٣ |
لعنت خدا بر الهام علیوف صهیونیست
   
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها