2024 July 13 - شنبه 23 تير 1403
روایت سال‌ها کودک‌کشی یهود ؛ وقتی هر 15 دقیقه 1 کودک شهید می‌شود!
کد مطلب: ١٥٦١٦ تاریخ انتشار: ٣٠ مهر ١٤٠٢ - ١٨:٢٣ تعداد بازدید: 2610
اخبار » عمومي
روایت سال‌ها کودک‌کشی یهود ؛ وقتی هر 15 دقیقه 1 کودک شهید می‌شود!

کودکان فلسطینی قربانیان اصلی جنایت‌های رژیم صهیونیستی به شمار می‌روند و در روز‌های اخیر هر ۱۵ دقیقه یک کودک در نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است.

رژیم صهیونیستی از زمان اشغال گری سال ۱۹۴۸ میلادی تاکنون بر خلاف همه قوانین و مقررات بین المللی و کنواسیون های موجود مرتکب جنایت های جنگی در حق کودکان و نوجوانان فلسطینی با اقداماتی شهادت و یا مجروح کردن، شکستن دست و پای کودکان و نوجوانان با سنگ و بازداشت و محکومیت به زندان آنان به صورت موقت و یا حبس ابد کرده است.

وزارت بهداشت فلسطین در جدیدترین اعلامیه خود در نوار غزه اعلام کرد که شمار شهدای حملات رژیم کودک‌کش صهیونیستی به ۱۷۹۹ نفر افزایش یافته که ۵۸۳ نفر از آن‌ها کودک هستند. یونیسف نیز اعلام کرد۴۴۷ کودک فلسطینی در غزه قربانی شده‌اند. از ۴ روز گذشته تاکنون بیش از ٢۶٠ کودک فلسطینی به شهادت رسیده‌اند. یعنی حدودا هر 15 دقیقه یک کودک شهید شده است.

نشریه آمریکایی نیویورک تایمز در اقدامی نادر به انتشار تصاویر ۶۴ کودکی مبادرت کرد که در جریان جنگ ۱۲ روزه غزه توسط رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند، همچنین در پس زمینه تمام سیاه این تیتر را زد: «آنها فقط کودک بودند».

رکورد کودک کشی شکسته شد

ارتش رژیم صهیونیستی تاکنون در حملات وحشیانه خود علیه نوار غزه، ۴۹۳ فلسطینی را به شهادت رسانده است که شمار زیادی از آنها کودک هستند. براساس آمار منابع محلی، تاکنون در این حملات بیش از ۱۰۰ کودک و ده‌ها زن فلسطینی به خاک و خون کشیده شده و به شهادت رسیده اند.

فلسطین نیز در روز ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ اعلام کرد نظامیان رژیم صهیونیستی در ۲۰ سال گذشته ۳ هزار کودک و نوجوان فلسطینی را به شهادت رسانده اند که ۱۱۴ نفر از آنان فقط در سال ۲۰۱۹ و به دنبال اعلام پایتخت قدس برای رژیم صهیونیستی از سوی دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا بود

 

در ماه اکتبر ۲۰۲۲ دستکم ۱۳۸ فلسطینی، از جمله حداقل ۳۰ کودک، در سال جاری در کرانه باختری به شهادت رسیدند که از زمان شروع ثبت تلفات توسط سازمان ملل در سال ۲۰۰۵، این مرگ‌بارترین ماه برای فلسطینیان است.

 بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه فقط از آغاز سال جاری میلادی (2023)  تاکنون حداقل ۱۵۶ فلسطینی به دست اسرائیلی‌ها شهید شده‌اند. 

آنتونیو گوترش: رژیم صهیونیستی ۲ هزار و ۷۰۰ کودک فلسطینی را مجروح کرد

آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۸ در گزارشی برای شورای امنیت این سازمان اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی ۲ هزار و ۷۰۰ کودک فلسطینی را در جریان اعتراضات به اشغالگری، درگیری ها و عملیات تعقیب مجروح کرده اند که این رقم در مقایسه با چهار سال گذشته  بی سابقه بوده است.

بر اساس اعلام این مقام سازمان ملل که در روزنامه «تایمز» نیز منتشر شد، نظامیان اشغالگر صهیونیست در سال ۲۰۱۸ میلادی۵۶ کودک فلسطینی را به شهادت رساندند که این رقم از سال ۲۰۱۴ بی سابقه بوده است. در ادامه شاخص ترین کودکان شهید شده توسط رژیم صهیونیستی را آورده ایم

یک کاربر عرب زبان در این خصوص نوشت: ۲ هزار و ۲۷۰ کودک فلسطینی از سال ۲۰۰۰ تا به امروز، به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند. حدود ۲۰۰ کودک فلسطینی نیز در حال حاضر در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر می‌برند.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که تا این لحظه بیش از 1000 کودک فلسطینی در حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیدند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حازم قاسم اظهار داشت که دشمن صهیونیستی در اقدامی تروریستی و نازیستی و طی یک جنایت جنگی به تمام معنا دست به کشتار کودکان غزه زده است.
قاسم خاطر نشان کرد کشورهایی که از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند، شریک جنایات و کودک کشی این رژیم هستند.
وی افزود تمامی کشورها و نهادهای بین المللی باید به مسئولیت های خود عمل کرده و کشتار غیرنظامیان و کودکان در غزه را محکوم کنند.

تصاویر هولناکی از کودکان و نوزادان با سر‌های شکسته و بدن‌های تکه‌تکه شده منتشر می‌شود که به وسیله ترکش، در نتیجه بمباران وحشیانه غزه که خانه ها، بیمارستان‌ها و عبادتگاه‌های غیرنظامیان را هدف قرار می‌دهد، به شهادت رسیده‌اند.

 

 Share
1 | رضایی رافضی | Germany - Falkenstein | ٢٣:٠٢ - ١٩ آبان ١٤٠٢ |
یا حجت ابن الحسن
   
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها