2024 July 23 - سه شنبه 02 مرداد 1403
دروغ باور نكردني !!
کد مطلب: ٦٢١٩ تاریخ انتشار: ٢٤ بهمن ١٣٨٧ تعداد بازدید: 14164
فتنه وهابیت » جنایات وهابیت
دروغ باور نكردني !!

روزنامه وهابي " المجتمع " كه مشهور به دروغ وافتراء ضد شيعيان اهل بيت (ع) هست , در خبري ديكر نشانه اي از بغض و كينه اموي را نشان مي دهد و بوي فتنه را به مشام مي رساند .

در دروغ " باور نكردني " جديدشان ميكويند كه نماز گزاران در يكي از مساجد مصر تعجبانه ملاحظه كردند كه كتابچه هاي كوچكي در دعوت براي مذهب شيعه منتشر ميشود , مشكل آن است كه اين كتابچه ي كوچك متعلق به علامه مجلسي بوده وكتاب ايشان " بحار الأنور " , كتاب بحار الانوار كه 110 جلد ميباشد حالا كتابچه ي كوچكي شده است !!!!!!

واقعا چقدر دروغ راحت است !!

ظاهرا اين خبر را براي صحيح نشان دادن حرفهاي آقاي قرضاوي مبني بر نشر ودعوت شيعيان براي مذهب خود منتشر كردند !!

منبع : روزنامه المجتمع - عدد 1821 - تاريخ 27 رمضان 1429 هـ - 27/9/2008 م

عكس صفحه اول اين روزنامه :

عكس صفحه حاوي خبر :

زوم بر عكس خبر :
Share
1 | علي رضا | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٤ بهمن ١٣٨٧ |
إِنَّمَا يَفْتَرِي الْكَذِبَ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِآيَاتِ اللّهِ وَأُوْلـئِكَ هُمُ الْكَاذِبُونَ
2 | نرگس منتطري | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٤ بهمن ١٣٨٧ |
با سلام به فرض محال هم چنين دروغي صحت داشته باشد كجاي مسئله غلط است ؟ مگر وهابيون با دلار هاي نفتي در باب ترويج اعتقادات ضاله شان گوش دنيا را كر نكرده ونمي كنند مگر در همين ايران كه دم از مظلوميت مي زنند شبانه روزي به نشر اكاذيبشان نمي پردازند ؟ پس مشكل كجاست ؟ حال اگر خود مصريها به شيعه روي مي اورند و به ترويج ان مي پردازند به چه كسي ربط دارد ؟ گذشت ان زمان كه شيعه صد ها سال زير فشارها وتهمت ها ودروغهاي فرقه هاي ضد شيعه بودند .حال در دنياي ارتباطات وعصر رسانه هاي گوناگون كهشيعه به معرفي خود مي پردازد اين بسيار طبيعي است كه عقلها وقلبهاي سليم كه جوياي حقيقت اسلام هستند ان را با جان و دل بپذيرند
3 | حسين | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٥ بهمن ١٣٨٧ |
آفرين بر نرگس منتظري انصافا حرفهاي شما خيلي معقول و منطقي به نظر ميرسه هم به طرف مقابل توهين نميكنيد وهم اينكه مستدل پاسخ ميدهيد فقط ميتونم بگم اي ول دمت گرم .
4 | خادم المهدي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٧ بهمن ١٣٨٧ |
سلام بر شما : بد نيست که تجارت برخي حيوانات را از قبرس به ايران ، به برخي از کشورهاي دوست انتقال دهيم . يا علي
5 | نقل قول | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٨ بهمن ١٣٨٧ |
بسم الله الرحمن الرحيم نقل قول: در مورد شيعيان حضرت علي(ع) بايد گفت که آنان هميشه مخالف با عقايد علي بوده اند و فقط به صورت اسمي شيعه هستند و خود را پيرو علي و اهل بيت مي دانند ، ولي در عمل به هيچ عنوان چنين نيستند و خيال مي کنند در آن جهان به محض اينکه بگويند ما شيعه بوده ايم فوري وارد بهشت مي شوند و هر شيعه در خيال خود به شفاعت امامان دلخوش است و بسيار هم مطمئن است ، در صورتيکه در آن جهان از ذره ذره اعمال سوال خواهد شد و تازه بين شيعه بودن با رافضي بودن فرق زيادي است شما که به اهل سنت لقب ناصبي مي دهيد بي مورد است چون آنها به هيچ عنوان با اهل بيت دشمن نيستند ، ولي لقب رافضي واقعا برازنده شماست چون کمتر شيعه اي را مي بيني که از ابوبکر و عمر متنفر نباشد از امام احمد بن حنبل پرسيدند : رافضي چه کسي است ؟ در جواب گفت : کسي که ابوبکر و عمر را دشنام دهد رافضي است . حتي کساني هم از شيعيان که حوصله کتاب خواندن و تحقيق ندارند بدانند هيچ موقع در آن دنيا به ايشان نمي گويند که تو چرا ابوبکر و عمر را لعن نکردي و به خاطر اينکار بيا و برو در جهنم! ولي اگر اينکار حرام و اشتباه باشد(که هست) آن وقت در آن دنيا بايد پاسخگو باشند ، پس اگر ذره اي شک هم داشته باشيد نبايد چنين اعمالي را مرتکب شويد ولي افسوس شيعه شک که ندارد بلکه کاملا به مذهب خود مطمئن است و لعن و نفرين را صواب هم مي داند . در مورد شيعيان حضرت علي(ع) در موارد متعدد از آنها شکوه کرده و بيزاري جسته است در نهج البلاغه خطبه 116 فرموده: به خدا سوگند دوست داشتم که خدا ميان من و شما جدايي اندازد و مرا به کسي که نسبت به من سزاوارتر است ملحق فرمايد .

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي !
آنچه در اين متن آمده است اشكالات فراواني دارد :
گفته است : كه شيعيان دل خوش كرده اند كه به صرف اسم شيعه داشتن وارد بهشت مي شوند ، خير و اگر كسي چنين خيالي داشته باشد ، خيال اشتباهي است ؛ شيعه در لغت به معني پيرو است و پيرو واقعي ائمه كساني هستند كه تمامي دستورات ايشان را كامل اطاعت نمايند ؛‌ اما اگر كسي چنين باشد ، قطعا اهل بهشت است .
گفته است كه ما اهل سنت را ناصبي مي دانيم !!! اين نيز از دروغ هايي است كه متاسفانه بعضي از خدا بيخبران بر ضد شيعه پخش كرده اند ؛ ما شيعيان اعتقاد داريم كه بسياري از برادران اهل سنت به سبب جهل در مورد حقيقت امر خلفا و به سبب دوستي خالصي كه به اهل بيت دارند ،‌ به فضل خدا وارد بهشت خواهند شد .
نيز گفته است كه اهل سنت به هيچ عنوان با اهل بيت دشمن نيستند ؛ ما نيز اين را در عموم اهل سنت ديده ايم ؛‌ اما آيا اين مطلب در مورد كسي كه علنا با اهل بيت پيامبر جنگيده است نيز صادق است ؟ آيا مي توان شبيه همين حرف را در مورد معاويه كه با امير مومنان به جنگ پرداخته است گفت ؟ و آيا مي توان يزيد را نيز محب اهل بيت دانست ؟ (شبيه همين مطلب بعد از اثبات هجوم خلفا به خانه فاطمه زهرا (س) در مورد ايشان نيز صادق است)‌ .
گفته است كه ما شيعيان در عمل به هيچ عنوان از اهل بيت تبيعت نمي كنيم ؛ حتي اگر هيچ گونه تبعيتي از اهل بيت نداشته باشيم ، اما در دشمني با خلفا از ايشان تبيعت كرده ايم .
مگر در صحيح مسلم از عمر روايت نشده است كه گفت : امير مومنان و عباس عموي رسول خدا (ص)‌ ابوبكر و عمر را دروغگو بدكار حيله گر و خيانتكار مي دانستند (فرأيتماني كاذبا آثما غادرا خائنا)‌و نيز آمده است كه حضرت حتي از مجالست با عمر كراهت داشتند (كراهية‌ محضر عمر بن الخطاب) . بنا بر اين در واقع آنها هستند كه از اهل بيت هيچگونه تبيعيتي نمي كنند ؛ با اينكه پيامبر (ص)‌ به صراحت در حديث ثقلين ايشان را به عنوان همتاي كتاب خداوند معرفي كردند ؛ اما اهل سنت ايشان را كنار زده و حتي در نقل احاديث ايشان بخل به خرج دادند ؛ به عنوان مثال در صحيح بخاري چند روايت از ائمه شيعه كه به نظر اهل سنت جزو بزرگان علماي دين هستند ذكر شده است ؟ و چند روايت از ابوهريره كه به گفته علماي اهل سنت كمتر از دو سال در نزد پيامبر بود و با امير مومنان نيز دشمني داشت ؟
همچنين ما را به خاطر لعن رافضي دانسته است ، با اينكه فرق بين سب و لعن بر هيچكس پوشيده نيست ؛ سب به معني بددهاني است و لعن به معني دعا براي دوري از رحمت خدا ؛ و بين اين دو فرق بسيار است .
و نيز از احمد بن حنبل كلامي ذكر كرده و به آن استشهاد كرده ايست كه به خاطر سب خلفا رافضي اند !!!
آيا مي دانيد احمد بن حنبل و حنابله چه كساني هستند ؟
ابن مجاور شيباني كه از مشايخ ابن تيميه است و ذهبي نيز از او تعريف بسيار مي كند مي گويد :
و هم حنابلة المذهب لان الحنابلة يقولون فيما بينهم: لا يكون الحنبلي حنبليا حتى يبغض عليا سويا
تاريخ المستبصر ج 1 ص 101، اسم المؤلف: جمال الدين أبو الفتح يوسف بن يعقوب ابن محمد المعروف بابن المجاور الشيباني الدمشقي (المتوفى : 690هـ) الوفاة: 690
علماي اهل سنت دشمني با ابوبكر و عمر را در حد كفر بالا برده و دشمني با امير مومنان را نه تنها گناه نمي دانند بلكه طلحه و زبير و عائشه و معاويه را براي دشمني با حضرت ، ماجور به شمار مي آورند و حنبليان نيز آن را شرط براي حنبلي شدن !!!
اما در مورد كساني كه امير مومنان (ع) از ايشان شكايت كردند : ايشان كساني بودند كه عقائدي مانند عقائد شما داشتند و به همين جهت وقتي حضرت خواستند تا نماز تراويح را كه بدعت عمر است بردارند ، شمشير به دست گرفته و فرياد «واسنة‌عمراه» سر دادند .
مي توانيد در اين زمينه به آدرس ذيل مراجعه نماييد
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=614

موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
6 | مجيد | United Arab Emirates - Dubai | ١٢:٠٠ - ٢٩ بهمن ١٣٨٧ |
با سلام به گروه پاسخ به شبهات با اين جواب تقريباً قانع كننده و جناب اقاي نقل قول .
برادر عزيز جناب اقاي نقل بنظر ميرسد شما معلومات خود را از منابعي ميگيريد كه مورد تائيد ما نيست . خواهشمندم براي برداشت صحيح از مذهب شيعه به كتابهاي خود شيعيان مراجعه كنيد . يا حد اقل انچيزي كه در كتابهاي خود ميخوانيد با منابع و كتابهاي علماي شيعيان مقايسه كنيد تا حقيقت امر بدستتان بيايد .
برادر من بارها من خودم براي تائيد گفتار علما شيعه به كتابهاي علماي اهل سنت رجوع كرده ام و بالعكس و باعث خوشحالي من است كه بسياري از گفنار علماي اهل شيعه را صادق ديدم و متاسفانه علماي وهابيت را بسيار دروغگو و نوشتارشان را مفترحانه ديدم . و خوشبختانه همين امر باعث شد كه در مقابل يك افتراح بزرك از اين جماعت من با موسسه تحقيقاتي حضرت وليعصر ( عج ) اشنا شده وبعد از دريافت جواب بسيار عالي كه كامل بود و دروغ اين جماعت را اشكار كرد به اين سايت بيشتر ارادت پيدا كنم و از اين سايت بيشتر بهر مند شوم .
اميدوارم كه شما هم همين روش را پيش بگيريد تا حداقل شرمنده وجدان خود نشويد .
تمامي مسائلي را كه خود گفته ايد خودتان تحقيق كنيد
في امان الله
7 | راه عــلي سعــادت | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٨ اسفند ١٣٨٧ |
لشكري كه به جنگ امام حسين رفته اند شيعه او نبودند يعني امام علي خليفه بعدازپيامبرنبود درسته حالا
اهل سنت نيز شيعه ي علي نيستند اهل سنت نيز كه الان مي بينيم پدرانشان همان هايي بودند كه به جنگ حسين بن علي رفتند.
8 | عرفان | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٩ فروردين ١٣٨٨ |
برادر عزيز جناب آقاي راه علي سعادت
اهل سنت حب علي وحسنين را دارند و آنان را بعد از خلافاي خويش قبول دارند و نبايد اين ابهام پيش آيد و اهل سنت برادر ما شيعيان اند و از شما خواهش ميكنم كه درباره اين موضوع تحقيق كنيد و موجب تفرقه نشويد چرا كه سني ها نيز از اين سايت ديدن ميكنند
9 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Dubai | ١٢:٠٠ - ٣٠ فروردين ١٣٨٨ |
با سلام برادر عزيز جناب اقاي عرفان . در اينكه اهل سنت حب علي ( ع ) امام حسن( ع ) و امام حسين ( ع)و ديگر ائمه اطهار را دارند ما هيچ شكي نداريم وليكن . اولاً وهابيت با اهل سنت از زمين تا اسمان فرق ميكنند رهبر فرقه انها شما را هم كافر ميدانند, ميگوئيد نه به كتابهاي رهبرشان و مكاتبات او با علماي اهل سنت كه انها را علناً كافر خوانده مراجعه بكنيد . ثانيا و مهمتر از همه اينكه خداوند در قران كريم در مفابل اجر نبي ( ص ) بما امر كرده كه مودت ( قل لا أسألكم عليه أجرا إلا المودة في القربى ) الشورى : 23 ) به نزديكان ايشان داشته باشيم كه به زبان ساده خيلي بالاتر از حب است و همراه با اطاعت . برادر عزيز جناب اقاي عرفان ما حق گرا هستيم هركس را كه با حق باشد هم دوست داريم و هم احترام ميكنيم ولي واي بحال كسانيكه افتراح و دروغ بگويند و خصوصا اين دروغ باعث فتنه بزرگي شود كه شايد منجر به قتل و كشتار بيگناهان شود انوقت ايا ميشود سكوت كرد ايا اين فتنه گران نميتوانند با منطق و استدلال جلو بيايند اگر كسي بشما همين گونه افتراح بزند شما چه ميگويد . در نهايت از حسن كلام شما جداً متشكرم موفق باشيد يا علي
10 | نوح | United Arab Emirates - Dubai | ١٢:٠٠ - ١١ خرداد ١٣٨٨ |
سلام عليکم . بنده به مکه مکرمه مشرف شدم و از نزديک رفتار و منش و شخصيت سني هاي آنجا را ديدم ، واقعاً با شيعيان دشمني سختي داشتند حتي در جوار شهداي احد ( نزديک دامنه کوه احد ) مانع از خواندن زيارت نامه مي شدند و کنار قبرستان بقيع نيز موذي گري هاي زيادي داشتند که بايد از نزديک ديد . طبق آنچه که من با دقت مشاهده کردم بي توجهي و بي اعتقادي به طهارت و پاکي و نجسي بود حتي قبل از خواندن نماز . کلاه بردار هم زياد داشتند که به راحتي در بازارها اجناس غير اصل و ساخت چين را به هر نحوي مي خواستند به زائران ايراني بفروشند البته بجاي جنس اصلي و مثلاً ژاپني . مطلب زياد براي گفتن دارم واقعاً من که با آنها هيچگونه احساس برادري نکردم که اين حس بازخورد ناخواسته رفتار آنها بود . نمي دانم شايد در جاهي ديگر سني هايي هم باشند که اگر اعتقادي به اهل بيت نبوت ( ع ) ندارند حداقل به آن بزرگواران شريعت اسلام رفتار وهن آميز و تفکر دشمنانه به پيروانشان نداشته باشند
11 | الياس | Norway - Sandsli | ١٢:٠٠ - ١٤ مرداد ١٣٨٨ |
من تعجب ميکنم که ما چگونه نام خود را شيعه علي ميگذاريم و در مقابل اين همه ظلم اين ناصبيون خدانشناس قيام نميکنيم؟ صبر تا کي؟
12 | عبدالله ترابي | Iran - Zahedan | ١٢:٠٠ - ١٥ آبان ١٣٨٨ |
فطرت ها بيش از هر چيز به خوبي ها متمايل و از بدي ها بيزارند به فطرت هايتان رجوع كنيد و بنگريد زيبايي و خوبي را در چه چيز ميبينند آيا غير از اين است كه آنچه را اسلام و فطرت هاي انساني مي پسندد بي كم و كاست در وجود مبارك پيامبر بزرگوارمان و بعد از ايشان در سيره ي ائمه اطهار مي توان يافت.پس حق با كساني است كه به آنچه حقيقت دارد عمل مي كنند و حقيقت يعني منش و روش پيامبر(ص) و ائمه(درود خدا برايشان باد).
خدايا قلب هاي ما را بعد از آنكه هدايتمان كردي سخت و سنگين مگردان.
13 | منتظر | Iran - Tehran | ١٨:٣٩ - ٢١ تير ١٣٨٩ |
به اميد ظهور حجت و تلاش بيشمار مسلمانان(شيعه) براي بالا بردن سطح اطلاعات براي از بين بردن اين فرقه ضاله با فكر و منطق . منتظر اللهم عجل لوليك الفرج www.313yar.blogfa.com
14 | شيعه هستم | Iran - Tehran | ١٦:١٠ - ١٠ شهریور ١٣٨٩ |
خاك بر سر همه‌تون، نه شيعه و سني، هيچ کدوم برا ما جز بدبختي هيچي نداشته، ايران را به چه روزي انداخته‌اند، به اميد روزي که در مورد هيچ مذهبي تعصب وجود نداشته باشه، به اميد ايران ازاد با هر ديني که مي‌خواهد باشد.
15 | momen abdullah | Malaysia - Cyberjaya | ٠٨:٢٤ - ١١ شهریور ١٣٨٩ |
جناب شيعه اسرائيل هستيد کدام دين براي شما خوشبختي مي‌آورد؟؟ دين يهود که يک سوم جمعيت ايران فداي کشت ترياک براي ساسون يهودي کرد و با آن بانک لعين HSBC را راه انداخت؟؟ يا دين نصاري که به صدام يزيد سلاح شيميايي اعطا کرد؟؟ شايد هم دين مجوس که جوانان ايران را مي‌دزديد و هزار هزار فداي حفظ کاخ‌هاي خسروان مي‌کرد؟؟ يا علي
16 | عشق به علي | Iran - Tabriz | ١٦:٢٣ - ١٧ آذر ١٣٨٩ |
کسي که ((شيعه هستم)) ببي بي دين ها به چه وضعي افتادن. تو هيچ جاي دنيا فرد بي دين رو قبول ندارن. شما با ايران مشکل داري، چرا سر دين دارها ميندازي؟
17 | حسين احدي | Iran - Tehran | ٢٤:٣٥ - ٣١ خرداد ١٣٩٠ |
سلام ودرودبرهمه عاشقان اهل بيت نظيرمومن عبدالله ومجيدم علي وسعيدحسيني عزيزواندسته ازبرادران اهل سنت که محبت اهل بيت رادردل دارندبرادران به نظرحقيربايددست ازمخالفت باهم برداريم مي دانيدچرابه خاطرمشتي ادم الدنگ که سرسپرده بودن ووابستگي شان به دولت کثيف امريکاوانگليس ثابت شده اين روزهادروبلاگ هاي کثيف شان باعناويني چون درفش کاوياني وهزاران چيزازاين دست حقانيت اسلام واهل ببت رازيرسوال ميبرندکساني که بانوشته هايي ازافرادمعلوم الحال نظيراله دالفک وستارسليمي وشجاع الدين شفاپست فطرت به مقدسات ديني حمله وازفرهنگ پاک اسلامي به نام فرهنگ تازي يادمي کنندواساس اسلام وشيعه رابردروغ ونيرنگ مي پندارندومدعي اندکه ما همه راازمنابع معتبرگرفتيم مثلا اين افرادنابکارمدعي اندکه اميرالمومنين علي (ع) ايرانيان راقتل عام کرده است يامدعي اندکه حسنين (ع) درکشتارمردم گرگان دست داشته اندجالب تراينکه اين کثافت هاي نامردازجنايت هاي جانياني نظيرعبدالملک مروان وحجاج بن يوسف هيچ چيزي به زبان نمي اورندومدعي اند اسلام باخشونت تمام واردايران شده بعدباوقاحت تمام مي گويندوحشي گري اعراب مسلمان صدبرابرازامريکاييهاوانگليسيها بدتربوده گويااين اقايان کاپيتالاسيون ها وجداشدن مرزهاي ايران ازکشوررابه يادنمي اورندکه اين ملاعين کثيف درزمان اشغال ايران چه فجايعي راافريدندخبلي جالب است که ايات جهادقران کريم رامحوزبروحشي گري اعراب ميدانندوحمله به ايران ومابقي کشورهارايکي ازوحشي گري هاي مسلمانان ميداننداماهيچ اشاره اي به نويسندگاني بزرگي چون جبران خليل جبران وجرجي زيدان وياکورت فريشلرنمي کنندمثلايکجاجناب اله دالفک يکي ازمطالبش رازکتاب محمدپيغمبري که ازنوع شناخت نوشته يعني انجايي راکه برايش ابهام اورودرعين حال مطالبي خوبي راجهت سواستفاده دراورده وان رابه خوردالاغاني چون نويسنده وبلاگ کثيف درفش کاوياني داده انه اين مطالب رابرسراسلام ومسلمين مي کوبندوهيچ اشاره اي خوبي هايي که نويسنده براي پيامبربرشمرده نمي کنندوبراي ائمه اطهرهم قصه ازاين قراراست وحرف ارحقيرخطاب به همه دوستان ازاين قراراست ازقبيل شيعه وسني باذکرمدارک مستدل ومحکم ازمنابع تاريخي تودهني محکمي بردهان ياوه گوياني نظيرنويسنده وبلاگ کثيف درفش کاوياني ونويسندگاني ازاين دست بزنيد ياعلي درپناه حق باشيد
18 | فرزاد | Iran - Tehran | ٢٠:٢٩ - ١٧ تير ١٣٩٠ |
به نظر من در اسلام دو گوه خطرناکند وباعث گمراهي و سرگرداني و تفرقه بين مسلمانان ميشوند يکي وهابيها دومي غلات شيعه که لعنت بر هر دو گروه باد
   
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب